KIM JESTEŚMY?

O MNIE I O MOICH TOWARZYSZACH :) Ja, czyli dla wszystkich Morguś :) Bloga założyłem ze względu na chęć podzielenia się moją górską pasją z innymi. Kocham góry, bo tu czuję prawdziwą wolność, brak granic i problemów. Stanowią one dla mnie, panaceum na wszystko :) A miłość do gór zawdzięczam rodzicom, szczególnie tacie, który mnie od najmłodszych lat zaprowadzał w góry. Na pytanie o ulubione pasma, odpowiadam: Beskid Żywiecki i Tatry :)
Aktualnie studiuję na Politechnice Krakowskiej "transport", bo to druga rzecz obok gór, która mnie strasznie fascynuje. Samoloty, pociągi, autobusy, jak działa, jak funkcjonuje, to drugie moje hobby :). Ala - Jest w naszej ekipie osobą łagodzącą wszelkie konflikty i rozluźniającą atmosferę, zawsze trzeźwo patrzącą na sytuację i napędzającą kolejne wyjazdy :) Znamy się długo, od przedszkola, czyli już prawie 15 lat, choć w góry jeździ ze mną, tak jak reszta ekipy, od drugiej klasy liceum. Obok gór, jest miłośniczką pływania i gry w siatkówkę. Studiuje "inżynierię środowiska" na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.


 Oski - Mówiąc w dwóch słowach - tolkienowski fanatyk. Facet, który na premierę kolejnych części "Hobbita" czekał przed kinem kilkanaście godzin :D Obok Ali, najdłużej znana mi osoba, żartowniś i optymista. Potrafi mi zawsze polepszyć humor, bo gdy narzekam na studia, zawsze mi odpowie: "Ja mam jeszcze ciężej" :D Studiuje "automatykę i robotykę" na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
Krystek lub Chris - mistrz ciętej riposty, któremu rady nie dawali żadni nauczyciele. Na każdą obelgę znajdzie trafną odpowiedź, a gdy się wkurzy potrafi swym wybuchem speszyć niejednego twardziela :D Poza tym to historyczna encyklopedia oraz miłośnik gier komputerowych, filmów i bilarda :) Wytrwały i pewny siebie student "inżynierii środowiska" na Politechnice Wrocławskiej.Mosiu - Obok mnie chyba największy zapaleniec wędrówek, z naszej ekipy. Fantastyczny kumpel i prawdziwa złota rączka. Artystyczna dusza o nieco rzemieślniczym charakterze. Zawsze pomocny, wesoły, jest przeciwieństwem porywczego Krystiana, choć we dwójkę są dobrymi przyjaciółmi :) Uwielbia gry komputerowe, zwłaszcza "Diablo" i studiuje "mechanikę i budowę maszyn" na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
 Królaczek - Nasz grupowy kulturysta i ochroniarz :D Fan piłki nożnej i wierny kibic gliwickiego Piasta :) Podobnie jak Oski, bardzo optymistycznie nastawiony do życia, lubiący podejmować wyzwania jakie stawia mu los. Wraz z Mosiem, studiują na Politechnice Śląskiej, "mechanikę i budowę maszyn". Charlie - Największy znany mi podrywacz, który uśmiechem i wygadaniem wybrnie z najgorszej sytuacji ;D Może oglądać dziesiątki razy "Nietykalnych" i "Kac Vegas", a oprócz tego namiętnie słucha rocka w szerokim wydaniu. W góry jeździ z nami od niedawna, ze względu na stałą pracę, rzadziej niż pozostali. 
KOMENTARZE

Back
to top